VEŘEJNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍTRESTNÍ OZNÁMENÍ

JIŘÍ PELÍŠEK

PRO: VRCHNÍ STÁTNÍ ZASTUPITELSTVÍ V PRAZE.. K RUKÁM LENCE_BRADÁČOVÉ

TRESTNÍ OZNÁMENÍ:

PODÁVÁM TOTO TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA LIDI MLUVÍCÍ DO MIKROFONU.. DO ÉTERU CZECH_RADIA ČESKÝ_ROZHLAS_PLUS 92,6FM.

DNES NAPŘÍKLAD JIŽ VYLOŽENĚ KŘIVÁCKÝ VZBUZOVALI NENÁVIST, ANTISEMITISMUS PŘÍMO PROTI JEŽÍŠKOVI COBY MIMINKU. TEDY VZBUZUJÍ NENÁVIST PROTI OSOBĚ JEŽÍŠE, JEHOŽ VĚDÍ VELMI DOBŘE, ŽE POUŽÍVÁM SIGNATURU JAK UMĚLECKY, TAK POLITICKY, TAK I OBČANSKY COBY I TAK ZVANĚ SVŮJ I OPRÁVNĚNÝ PSEUDONYM. ŽE POUŽÍVÁM TUHLE SIGNATURU, VĚDÍ VELMI DOBŘE. 
DNES S GUSTEM SE VYŽÍVALI SADISTICKY NA POJMU TZV. JAKÉHOSI EL ŇINA, V PŘIROVNÁNÍ PŘÍCHODU, NAROZENÍ, JEŽÍŠKA..COBY KATASTROFICKÉHO NOSITELE OTEPLENÍ KLIMATU, A SOUVISEJÍCÍCH KATASTROF. 
ODHADUJI, ŽE SE TAKTO CHOVAJÍ VŮČI TEDY I MNĚ, I VCELKU ANTISEMICKY, V REAKCI JEJICH NA TO, CO O NICH PRAVDIVĚ PÍŠI. 
TOHLE JE JEJICH PODLÁ, ZÁKEŘNÁ, VÁLKA VŮČI MNĚ ÚTOČNÁ TRVAJÍCÍ UŽ VÍCE LET. 
JSOU EPICENTREM ZLA NA ZEMI, I PŘÍČINOU TAK PROBÍHAJÍCÍCH VÁLEK. SLEDUJI JE DLOUHO, JSOU TRODMÝCHÁVAČI ZLA, TVÁŘÍC SE PŘI TOM JAK JSOU HODNÍ. 
UPOZORŇUJI, ŽE BUDU LI TEDY KDEKOLI NĚJAK NENÁVISTNĚ FYZICKY NAPADEN, BUDU SE I COBY OSOBA SE ZDRAVOTNÍM OMEZENÍM BRÁNIT O TÓ AKTIVNĚJI. HROZÍ TEDY PŘÍPADNÝM ÚTOČNÍKŮM PORANĚNÍ. 27LET JSEM CVIČIL BOJOVÁ UMĚNÍ, NENECHÁM SE BEZDŮVODNĚ, Z ROZMARU KRAVIN ČESKÉHO ROZHLASU A SPOL BEZDŮVODNĚ BEZBRANĚ NĚJAK PORANIT, NEBO JEN TAK ZABÍT. TO JSOU NA OMYLU. TO PŘEHNALI. 
DOUFÁM, ŽE K ŽÁDNÉMU ÚTOKU NA MNE NEDOJDE. POKUD BY ALE SE TAK STALO, NEMŮŽE SE NIKDO DIVIT PŘÍPADNÉ MOJÍ AKTIVNÍ OBRANĚ.
..
S POZDRAVEM
JIŘÍ PELÍŠEK ( http://www.JPE.wz.cz  )

          ~~~ 

 

Populární příspěvky z tohoto blogu

8.6.2023.. TERMINOLOGIE: ÚSTAVNÍ_SOUD_ČR..

ÚVODEM:

5.6.2023..VEŘEJNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ