8.6.2923..VĚC: VEŘEJNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ(DOPLNĚNÍ, ROZŠÍŘENÍ JEJ)

 8.6.2923..VĚC: VEŘEJNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ(DOPLNĚNÍ, ROZŠÍŘENÍ JEJ) 

(POLICII ČR, 

VRCHNÍMU STÁTNÍMU ZASTUPITELSTVÍ ČR) 

.. 

TRESTNÍ OZNÁMENÍ: 

PROTI IT/MEDIÁLNÍ DESOLÁTNĚ_ILUMINÁTNÍ RÁDOBY SI TAK MOCENSKÉ MAFII, 

KTERÁ NAPŘÍKLAD PROTI MNĚ PROVOZUJE PSYCHOTERORISMUS JAKO NAPŘÍKLAD ČESKÝ ROZHLAS SE SVÝMI SPŘÍZNĚNCI NEJEDNOU, TRVALE, NEURVALE, BYŤ SKRYTĚ, ABY TÓ VYPADALO JAKO ŽE SI STĚŽUJI NEOPRÁVNĚNĚ, TEDY JDE O ŠIKANOZNÍ MNE PRONÁSLEDOVÁNÍ NEJEN V ÉTERU RÁDIA OD NICH, ALE I ZÁŠKODNICKO_ŠPIONSKY REÁLNĚ V ŽIVOTĚ.. TROCHU TO POPISUJI I V MÉM PÍSMU. 

PSYCHOTERORISMUS.. ŠIKANOZNĚ VŮČI MNĚ PROVOZUJE TAKÉ YOUTU.BE, DLOUHODOBĚ, ŘÍKAJÍ TOMU REKLAMA. 

UVEDENÍ DESOLÁTNĚ FAŠISTIČTÍ RÁDOBY NEUSTÁLE TAKTO MOCENSKY SE SNAŽÍ NEJEN VŮČI MNĚ, ALE I VŮČI LIDU_ČR.. PO SVÉM SI TAK MĚNIT REALITU SVĚTA. SVĚTA ŽIVOTA NA ZEMI PLANETĚ, KTERÁ ALE HRANICE NEZNÁ, NEMÁ. 

ROZHLÉDNĚTE SE VŮKOL, PO ZEMI PLANETĚ, CO SE ŽIVOTEM LIDÍ NA NÍ TIHLE SRÁČI UDĚLALI, A DĚLAJÍ STÁLE!!! 

.. 

CO A JAK TITO I DÁLE V RÁMCI UVEDENÉHO DESOLÁTSTVÍ DĚLAJÍ? 

ROZKLÁDAJÍ ZÁKLADY SYSTÉMU, FUNKČNÍ SPOLEČNOST.. POKUD MOŽNO PRÁVĚ NENAPADNUTELNĚ, LEČ PSYCHOLOGICKY FUNKČNĚ, V KOOPERACI S TĚMI POLITICKÝMI SOUPUTNÍKY/CEMI.. NEJEN. TO SE PROJEVUJE VE VŠECH SFÉRÂCH ŽIVOTA. OVLIVNILO TO UŽ NAPROSTO VŠE. 

DNES UŽ TIHLE NEPOKRYTĚ SE SNAŽÍ I VYSÍDLIT CO NEJVÍC ČR OD ŽEN, PŮSOBÍ NA NĚ, ABY SI BRALY JEN PRACHATÉ, ZÁMOŽNÉ. TOMU ODPOVÍDÁ I CELKOVÁ MEDIÁLNĚ POLITICKÁ SITUACE, DĚNÍ. TITO ,,DESOLÁTs_RÁDOBY ILUMINÁTNÍ" SE TAK STARAJÍ O TÓ, ABY ČR BYLA CO NEJVÍCE PŘÍSTUPNÁ PŘEOSÍDLENÍ RUSKO_POPULAČNĚ OLIGARCHOVĚ. UŽ V ROCE 2017 MĚLI PIRÁTI.CZ NA WEBU UVEDENO, ŽE SEM BUDOU CHTÍT DO POMOCI RUSKY MLUVÍCÍMU OBYVATELSTVU. O UKRAJINCÍCH TAM NEPSALI. TO BYL DŮVOD, PROČ JSEM ZBRZDIL JEJICH POLITICKÝ NÁSTUP PARLAMENTNÍ. TO, ŽE NÁSLEDNĚ PO CELÉ 4ROKY SE MI V PODSTATĚ VYHÝBAJÍ, I POLITICKÁ CELÁ SFÉRA KOMUNIKAČNĚ I MEDIÁLNÍ, DESOLÂTI ŽIVOTA TITO, MILIONCHVILEK.CZ NEVYJÍMAJE, TOŽ.. ROZHLÉDNĚTE SE PO SVĚTĚ, PO ZEMI PLANETĚ, KAM VÁS..NÁS..TITO TAKTO DODESOLÁTILI. 

.. 

TERMINILOGIE:

 POSLEDNÍ GENERACE?? 

NO, DALEKO OD PRAVDY NEJSOU, ZA SOUČASNÉ SVĚTA SITUACE. 

.. 

VTEŘINOVÝ MANAGEMENT.. ZACPANÉ UŠI, ZACPANÉ OČI DISPLEJEM MOBILU.. ZLOMENÁ ŠÍJE DO MOBILU NEBO STYL CHŮZE: MOBIL PŘEDE MNOU, MLHA ZA MNOU.. BLOKACE TAK I ENERGIE ŽIVOTA(ČHI/PRÁNY) 

.. 

IT MAFIE, ČACHRUJÍCÍ I S PROFILY ŽEN SI.., 

.. 

CHLAPI, CO SI TO MRSKAJ TŘEBA KDES V METRU.. 

.. 

PSYCHIATRICKÁ CENTRA UŽ DÁVNO KAPACITNĚ KOLABUJÍCÍ, 

.. 

DÍVKY PO PARCÍCH I V METRU KLUKY ZÁBAVNĚ SI DO ROZKROKŮ MYDLÍCÍ.., DNES UŽ I KLUCI KLÍĎO V METRU MEZI SEBOU SE..VZÁJEMNĚ.. NIKOLI JEMNĚ.. 

.. 

OSTRAHA NAD TÍM, KDEKOLI, ABYCH SE NÁHODOU NEDAL NĚKDE S NĚJAKOU ŽENOU DO ŘEČI, ZINSCENOVANĚ, ABY OTROKÁŘI NEPŘIŠLI NÁHODOU ZKRÁTKA TÍM, ŽE BY SE NĚKTERÁ TŘEBA I ZAMILOVALA.., 

I SITUACE, ZREŽÍROVANÉ MAFIJNĚ KTERÉ MÁM POTKÁVAT V PLEZÍRU NAD TÍM I TŘEBA ANDREJE_BABIŠE, PETRA_PAVLA A DALŠÍCH S NIMI SOU_DESOLÁTNÍCH.. 

.. 

?? CO?? ŽE SE VÁM TÓ..,,DESOLÁTNÍ" NELÍBÍ?? PAVLE?? NO, JÁ NEMŮŽU ZA TÓ, KAM JSTE SE ZAŘADILI. 

PRO KAŠPARA TADY NIKOMU NEJSEM. ŘEŠÍM ZÁVAŽNÁ TÉMATA, JDE O ŽIVOT MNOHA LIDÍ, O PŘEŽITÍ I LIDSTVA. COŽ JE V SOUČASNOSTI ZNAČNĚ VÁMI, VY SRÁČI DESOLÁTNÍ A SPOL. SVĚTA, FAŠISTICKY, POSRÁNO. 

.. 

JIŘÍ PELÍŠEK

( http://www.HR.wz.cz

~~~


-------- Původní zpráva --------

Datum: po 5. čvn 2023 5:58

Komu: Podatelna VSZ PHA

... POLICIE_ČR


Předmět: TRESTNÍ OZNÁMENÍ

JIŘÍ PELÍŠEK


VĚC: TRESTNÍ OZNÁMENÍ


POLITICKÁ SFÉRA SE VŮČI ZNAČNÉ SKUPINĚ OBYVATELSTVA DOPOUŠTÍ DLOUHODOBĚ FAŠISMU. 

FAŠISMUS ( VE SMYSLU NIČIVÝCH DŮSLEDKŮ JINÝM LIDEM..PÁCHANÝ NA NICH EKONOMICKO-SOCIÁLNĚ DISFUNKČNÍ SOCIO~MATEMATIKOU.. FAŠISTICKOU TAK I LEGISLATIVOU.. ) JE CELOSVĚTOVĚ ZAKÁZANÝ. 

PODROBNOSTI UVÁDÍM V MÉM_PÍSMU NA RŮZNÝH JEHO MÍSTECH. 

DŮSLEDKY JSOU CELOSPOLEČENSKY KATASTROFÁLNÍ A TO I S PŘESAHEM DO ZAHRANIČÍ..JAK LZE VIDĚT, VNÍMAT. 

..

.. 

JIŘÍ PELÍŠEK

( http://www.CHARTA1.wz.cz )

.. 

~~~

Populární příspěvky z tohoto blogu

8.6.2023.. TERMINOLOGIE: ÚSTAVNÍ_SOUD_ČR..

ÚVODEM:

5.6.2023..VEŘEJNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ