8.6.2023.. TERMINOLOGIE: ÚSTAVNÍ_SOUD_ČR..

 8.6.2023.. TERMINOLOGIE: ÚSTAVNÍ_SOUD_ČR .., KOMUNIKACE.. (TERMINOLOGIE) 

KOMUNIKACI, ZALOŽENOU NIKOLI NA PŘÍMÉM KONTAKTU, ČI NA EMAILECH, NA POŠTĚ, NEBO I ZEJMÉNA WEBY, BLOGY, COBY INFORMAČNÍ PLATFORMY, ALE KOMUNIKACI ZALOŽENOU ZEJMÉNA NA PLATFORMÁCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍ POVAŽUJI ZA JEDEN ZE ZÁSADNÍCH HŘEBŮ DO RAKVE SI..  LIDSTVO. 

POKUD BY ŠLO JEN O DOPLNĚK, TAK BUDIŽ. ALE NAHRAZOVAT TO VŠE POUZE SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI.  TAK TO JE HROB..A NEJEN ČESKÝ, EVROPY.. ALE I ŠIRŠÍCH SFÉR LIDU, BEZHRANIČNĚ. 

ZUCKERBERK A SPOL ZAHÁJIL VÁLKU HYBRIDNÍ SE MNOU. JAK SI ASI MYSLÍ, ŽE TÓ MŮŽE DOPADNOUT?? 

ČESKÝ STÁT.. KRAJINA TA I VŮKOL, I SLOVENSKO, VYKAZUJE ZNAČNÉ RYSY POLITIKY MAFIE FAŠISMU VŮČI LIDU..DESOLÁTNĚ ILUMINÁTNĚ MOCENSKY, KDY LID SRÁČŮM TĚM MAFIJNÍM JE POUHÝMI JIM: FÍKY. ZADLUŽOVAT SE JE POVINNOST MÁLEM, PO TÉ MAJ LIDÉ PRÁVO POVĚTŠINOU, MNOHDY, ZEMŘÍT, POKUD MAJ NĚJAKOU POTÍŽ SE SPLÁCENÍM. DOMINUJE V TOM ČESKÁ POLITICKÁ SFÉRA, PRAŽSKÝ HRAD, SENÁT_ČR, TAK ZVANÁ VEŘEJNOPRÁVNÍ MÉDIA, ČNB, SPOLU S DALŠÍMI SVÝMI SPŘÍZNĚNCI I V ZAHRANIČÍ JAKO JE NAPŘÍKLAD MARK ZUCKERBERK(META.. FB) TOHLE JE EPICENTRUM MAFIE TÉ DESOLÁTNĚ ILUMINÁTNÍ, EVROPY, SVĚTA. OD TOHO SE ODVÍJEJÍ TAKÉ I JINÉ DRUHY FAŠISMU NA ZEMI PLANETĚ.. I POŠKOZENÉ KLIMA A VŠE CO S TÍM SOUVISÍ. TIHLE SRÁČI A SPOL PŘIVEDLI LIDSTVO NA POKRAJ VYHYNUTÍ. A JEDINÉ, NA CO SE KDY ZMŮŽOU, JE JEJICH NEUTUCHAJÍCÍ BEZPÁTEŘNOST, ZEJMÉNA ZAMĚŘENÁ NA POTÍRÁNÍ OPONENTURY, KONKURENCE.. PO SS_CZECH_FAŠISTICKU.  

S ÚSTAVNÍM SOUDEM ČR JE TO OBDOBNÉ, JAKO S LIDSKOPRÁVNÍMI ORGANIZACEMI V ZEMI, S VĚROU_JOUROVOU FAŠISTKOU VŮČI LIDU ČR.. ÚŘADEM OUBUDSMANA ČR, VLÁDNÍMI ZMOCNĚNCI V ŘADĚ PRO LIDSKÁ PRÁVA, S I ZRUŠENÝM MINISTREM PRO LIDSKÁ PRÁVA CHVOJKOU. V MINULOSTI, KTEŘÍ TO, O ČEM PÍŠI NEJEN NEŘEŠÍ, ALE ANI SE NEJEDNOU NEOBTĚŽUJÍ ODPOVÍDAT NA EMAILY..ASI JE ANI NEČTOU ASI PO VZORU RAD NAPŘÍKLAD PR_PSYCHOLOGŮ.  

ÚSTAVNÍ SOUD V ČR JE V KONTEXTU I MÝCH TRESTNÍCH OZNÁMENÍ SOUČÁSTÍ MENTAL KGB FAŠISTIC DESOLÁTNÍ POLITIKY VŮČI ČESKÉMU OBYVATELSTVU. JE TAK ÚSTAVNÍM SOUDCI/SOUKYNĚMI POJEM ÚSTAVNÍ SOUD DEGRADOVÁN, NA ÚROVEŇ OSTUDNĚ NEJAPNOU, COŽ JE, I POHLEDEM MEZINÁRODNÍM ZNAČNĚ TRAPNÉ.

~~

~~

DALŠÍ SUBJEKTY.. ZE SFÉRY

FAŠISTIC+I PSYCHOTERORISTIC DESOLÁTNÍ RÁDOBY SI ILUMINÁTNÍ KANÁL MAFIA.. SRÁČI:

PROVOZOVATELÉ TÉHLE BANNER ,,REKLAMY": https://www.canalplus.cz/?utm_source=rtb&utm_medium=banner&utm_campaign=C+SVOD+content:see

.. 

https://AUTOGENOCIDA.CZ

~~~




Populární příspěvky z tohoto blogu

ÚVODEM:

5.6.2023..VEŘEJNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ